Wymień lub sprzedaj sprzęt fotograficzny
|
Złóż zapytanie o wniosek ratalny w Interfoto.eu

SIGMA 18-50mm F2.8 DC DN + gratis torba Vanguard

Sigma 18-50mm F2.8 DC DN to bardzo fajny obiektyw dla matryc formatu APS-C a teraz jego zakup w sklepie InterFoto.eu jest jeszcze atrakcyjniejszy. W ramach promocji trwającej w dniach w dniach 10 -31 sierpnia br. do każdego zakupionego obiektywu SIGMA 18-50mm F2.8 DC DN ze wszystkimi dostępnymi mocowaniami (Sony E, Fujifilm X, L-mount) dodawana będzie gratis torba Vanguard VEO Adaptor 15M, w kolorze czarnym lub szarym (w zależności od dostępności).

Sigma 18-50mm
InterFoto.eu
InterFoto.eu

Tworzymy jeden z najstarszych sklepów fotograficznych w Polsce. Powstał on z pasji fotografowania. Jesteśmy pasjonatami fotografii i sprzętu fotograficznego. Działamy na rynku fotograficznym nieprzerwanie od roku 1995.

Artykuły: 1014

2 komentarze

  1. Mam ten obiektyw i używam z Fuji X-H2s. Ostrość super, światło super, jakość wykonania bardzo dobra, lekki i kompaktowy, idealny w podróży. Mógłby być szerszy na szerokim końcu, no ale coś za coś. Natomiast niestety ma jedną bardzo dużą wadę – nie nadaje się do filmowania. Jest to obiektyw nie-parafokalny (warifokalny?), który próbuje symulować parafokalność za pomocą elektrycznej zmiany ostrości, ale robi to bardzo niedokładnie, nieudolnie, skokowo bez prawidłowej komunikacji z body w taki sposób że AF-C aparatu wariuje i nawet powolna zmiana zooma powoduje całkowita utratę ostrości. Firmware tego obiektywu jest do poprawy, ale na razie Sigma uparcie twierdzi że to jest by-design i nie da się lepiej. Oryginalne fotograficzne zoomy od Fuji jednak nie mają tej wady i ostrzą idealnie nawet w trakcie zooma (mimo że nie są parafokalne – piszę o zoomach foto, nie filmowych za $$$$).

    • Mieć nadzieję, że Sigma jeszcze coś w nim poprawi, a jak nie – niestety trzeba szukać nowego obiektywu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *