TTArtisan 7.5mm F2.0 Fisheye już jest dostępny od ręki w salonie fotograficznym InterFoto.eu na Targowej 20A w Warszawie lub w sklepie internetowym.

Jesteś pasjonatem bardzo szerokich obiektywów klasy Fisheye? To mamy coś akurat dla Ciebie. Teraz w salonie fotograficznym InterFoto.eu na Targowej 20A w Warszawie lub w naszym sklepie internetowym możesz od ręki kupić obiektyw TTArtisan 7.5mm F2.0 Fisheye w jednym z dostępnych mocowań:

  • Leica L-mount,
  • Canon R,
  • Nikon Z,
  • Canon EOS-M,
  • Olympus Panasonic Micro 4/3,
  • Fujifilm FX,
  • Sony E-mount.

Pamiętaj, że zawsze możesz nam zostawić swój sprzęt w rozliczeniu!

Przyjdź do nas ze swoim aparatem by sprawdzić obiektyw na miejscu!

Sprawdź zdjęcia z testowanego obiektywu na swoim notebooku!

Jeśli nie czujesz się mocny, pamiętaj! Nasi eksperci pomogą Ci w podłączeniu i pierwszych krokach!

Z nami nigdy nie jesteś sam! Jesteśmy pasjonatami fotografii i chętnie pomożemy Ci w wyborze.

Galeria zdjęć obiektywu TTArtisan 7.5mm F2.0 Fisheye:

 

InterFoto.eu Wyłącznym Dystrybutorem obiektywów TTArtisan na Polskę
InterFoto.eu Wyłącznym Dystrybutorem obiektywów TTArtisan na Polskę
Obrazek domyślny
Tomasz Krowa Dobrowolski

Ktoś mnie ostatnio zapytał czy jestem fotografem. Nie potrafiłem odpowiedzieć na to pytanie, do dziś się zastanawiam... Jestem dogłębnie zakręcony na punkcie sprzętu, modyfikacji, łączenia systemów cyfrowych ze starymi manualnymi obiektywami innych systemów. Przed wykonaniem zdjęć tulę, głaszczę, wącham sprzęt :). Sprzęt i jakość jaką oferuje ma dla mnie fundamentalne znaczenie. Od kadru istotniejsze są dla mnie walory techniczne zdjęcia: czy jest ostre, dobrze naświetlone, czy detal jest odpowiedni, czy ostrość pada dokładnie tam gdzie planowałem i masa innych.
Lubię zdjęcia bez lub z minimalną postprodukcją, mimo, że z produktami Adobe radzę sobie nieźle. Bardzo podoba mi się obrazek z lustrzanek cyfrowych. Dotąd najciekawszy sprzęt jakim fotografowałem to Hasselblad H3D-II z przystawką 31 Mpix z obiektywem Hasselblad HC 100mm F2.2. Bardzo podoba mi się też obrazek z Nikona D4. Jeszcze wiele przede mną.

Wpisów: 91

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.