Smartfon Sony Xperia XZ3 może być wyposażony w nową matrycę o rozdzielczości 48 milionów pikseli z siatką filtrów w układzie Quad-Bayer

Kilka dni temu firma Sony ogłosiła nową matrycę do smartfonów noszącą oznaczenie IMX586, o wielkości 1/2 cala i rozdzielczości 48 milionów pikseli, z siatką filtrów barwnych w układzie Quad-Bayer, z pikselami pogrupowanymi w klastry. Jest bardzo prawdopodobne, że nowy model smartfona firmy , czyli Xperia XZ3, którego premiera odbędzie się 30 sierpnia na targach IFA, będzie wyposażony w tę właśnie matrycę.

Default image
Jarosław Brzeziński
Jarosław Brzeziński, ur. 1962 r., fotograf, malarz i tłumacz z tytułem magistra filologii angielskiej. Blog pod adresem: https://towarzystwonieustraszonychsoczewek.blogspot.com/ W roku 2005 opublikował książkę “Canon EOS System”. W latach 1998- 2009 odpowiedzialny w UKIE za tłumaczenia wszystkich dokumentów związanych z akcesją oraz członkostwem Polski w UE. W latach 1996- 2011 redaktor i autor setek artykułów na temat sprzętu fotograficznego i fotografii dla czołowych miesięczników branżowych. W latach 1987-1998 pracował jako nauczyciel angielskiego. W latach 1994-1996 pracował jako freelancing copywriter dla Ogilvy & Mather. Od 12 lat jest głównym ekspertem ds. tłumaczeń w Centrum Europejskim Natolin. Od 25 lat pracuje jako zawodowy fotograf ślubny, reklamowy, reklamowy, eventowy, przemysłowy, korporacyjny oraz portrecista, zarówno w studio jak i w terenie. Od 30 lat pracuje jako tłumacz polsko-angielski oraz angielsko-polski dla czołowych firm i organizacji.
Wpisów: 1520

Zostaw komentarz