Wymień lub sprzedaj sprzęt fotograficzny
|
Złóż zapytanie o wniosek ratalny w Interfoto.eu

6 nowych obiektywów Viltrox w mocowaniu Nikon Z: 3 pełnoklatkowe i 3 dla matryc APS-C

Firma Viltrox pokazał sześć nowych stałek z autofokusem w mocowaniu Nikon Z na pekińskich targach China International Photographic Equipment and Technology Fair (China P&E).

Wśród nich są trzy obiektywy pełnoklatkowe oraz trzy dla matryc formatu APS-C.

Obiektywy pełnoklatkowe:

  • Viltrox AF 24mm f/1.8 Z
  • Viltrox AF 35mm f/1.8 Z
  • Viltrox AF 50mm f/1.8 Z

Obiektywy dla matryc formatu APS-C:

  • Viltrox AF 23mm f/1.4 Z
  • Viltrox AF 33mm f/1.4 Z
  • Viltrox AF 56mm f/1.4 Z
Jarosław Brzeziński
Jarosław Brzeziński

Jarosław Brzeziński. Rocznik 1962. Malarz, fotograf, autor kilkuset artykułów dla polskich miesięczników fotograficznych oraz oryginalnego wydania książki „Canon EOS System”. Tłumacz i copywriter, kiedyś członek zespołu negocjującego wejście Polski do UE. Obecnie w ekipie InterFoto.eu. Wielbiciel wszelkich psów ze szczególną słabością do rudzielców. Kinoman od zawsze i na zawsze.
"Spoiwem robionych przez mnie na przestrzeni kilkudziesięciu lat zdjęć jest aspekt literacki a nie piktoralny: czasem w codzienności objawia się to, co wykracza poza nią, albo pod powierzchnią rzeczy czai się piękno tak jak je rozumiał de Lautréamont, który pisał o pięknie przypadkowego spotkania parasola i maszyny do szycia na stole sekcyjnym. Sztuka to jedyny wehikuł pozwalający nam na transcendencję w duchu Baudelairowskiego „Gdziekolwiek, gdziekolwiek, byle poza ten świat.”

Artykuły: 2289

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia przeglądania i zapewnić prawidłowe funkcjonowanie strony. Korzystając dalej z tej strony, potwierdzasz i akceptujesz używanie plików cookie.

Akceptuj wszystkie Akceptuj tylko wymagane