Niektóre karty SD firmy Sony uszkadzają pliki wideo

Sony informuje, że niektóre z oferowanych przez firmę kart pamięci SD uszkadzają zarejestrowane na nich pliki wideo bez ostrzeżenia. Problem dotyczy wybranych kart z serii Sony SF-M, Tough SF-M oraz Tough SD-G. Firma będzie wymieniać takie karty będące nadal na gwarancji do 31 marca 2022 roku.

Default image
Jarosław Brzeziński
Jarosław Brzeziński, ur. 1962 r., fotograf, malarz i tłumacz z tytułem magistra filologii angielskiej. Blog pod adresem: https://towarzystwonieustraszonychsoczewek.blogspot.com/ W roku 2005 opublikował książkę “Canon EOS System”. W latach 1998- 2009 odpowiedzialny w UKIE za tłumaczenia wszystkich dokumentów związanych z akcesją oraz członkostwem Polski w UE. W latach 1996- 2011 redaktor i autor setek artykułów na temat sprzętu fotograficznego i fotografii dla czołowych miesięczników branżowych. W latach 1987-1998 pracował jako nauczyciel angielskiego. W latach 1994-1996 pracował jako freelancing copywriter dla Ogilvy & Mather. Od 12 lat jest głównym ekspertem ds. tłumaczeń w Centrum Europejskim Natolin. Od 25 lat pracuje jako zawodowy fotograf ślubny, reklamowy, reklamowy, eventowy, przemysłowy, korporacyjny oraz portrecista, zarówno w studio jak i w terenie. Od 30 lat pracuje jako tłumacz polsko-angielski oraz angielsko-polski dla czołowych firm i organizacji.
Wpisów: 1521

One comment

  1. Opisze dla zainteresowanych zakupem moje przeprawy z wymiany wadliwej serii kart SD Tough – w SONY (Uwaga mogą być ciągle w sprzedaży). Karta wreszcie dotarła dziś do mnie po – 43 dniach od zgłoszenia (chciałem zgłosić zaraz po zakupie ale formularz był dostępny dopiero od 18.06). Wysłałem kartę zgodnie z procedurą w oryginalnym opakowaniu z paragonem licząc na szybką wymianę. Dziś otrzymałem przesyłkę w postaci koperty z wrzucaną kartą w plastikowej osłonce bez oryginalnego opakowania! Nie wiem czy jest używana / demo? – otwarta bez opakowania, bez dokumentów dających gwarancję – Duży minus dla firmy.

Zostaw komentarz