“Edycja 007” aparatu Leica Q2 w 250 egzemplarzach z okazji premiery 25. filmu o przygodach Jamesa Bonda “No Time to Die”

Leica wprowadza na rynek aparat Q2 007 Edition. Edycja specjalna modelu Q2 zostanie wyprodukowana w serii 250 egzemplarzy z okazji  premiery najnowszego, dwudziestego piątego filmu o przygodach agenta 007 – “No Time to Die”; premiera filmu odbywa się z ponad rocznym opóźnieniem z powodu pandemii COVID-19. Poza zmianami kosmetycznymi wersja limitowana niczym się nie różni od seryjnych aparatów Leica Q2.

Zmiany zewnętrzne to czarne wykończenie korpusu z okleiną ze skóry w kolorze oceanicznej zieleni firmy Globe-Trotter, która produkuje również  towarzyszący aparatowi sztywny futerał i pasek nadgarstkowy. Leica dodała ponadto na górze aparatu logo “007”, numer egzemplarza limitowanej serii z tyłu aparatu pod wyświetlaczem oraz kapturek obiektywu z typowym dla filmów o przygodach Jamesa Bonda obrazem wnętrza lufy pistoletu, który nota bene przypomina częściowo przymkniętą przysłonę obiektywu.

Default image
Jarosław Brzeziński
Wpisów: 1497

Zostaw komentarz