Pokryta Kevlarem wersja “Reporter” aparatu Leica M10-P

Leica wprowadza na rynek pokrytą Kevlarem wersję “Reporter” swojego aparatu M10-P. Nowa Leica M10-P “Reporter” jest oferowana w wersji ciemnozielonej a zamiast skórą pokryta jest Kevlarem.

Kevlar jest używany w materiałach kuloodpornych i powinien zagwarantować zarówno trwałe wykończenie jak i pewny uchwyt aparatu. Samo wykończenie Kevlarowe jest czarne na nowym aparacie, ale firma Leica twierdzi, że długotrwała ekspozycja na światło ultrafioletowe sprawi, że jego kolor upodobni się z  czasem do ciemnozielonego koloru korpusu.

W ramach edycji limitowanej Reporter firma wyprodukuje jedynie 450 egzemplarzy. Poza zieloną barwą i wykończeniem z Kevlaru wersja “Reporter” jest identyczna ze standardową wersją aparatu Leica M10-P.

Obrazek domyślny
Jarosław Brzeziński

Jarosław Brzeziński, ur. 1962 r., fotograf, malarz i tłumacz z tytułem magistra filologii angielskiej.
Blog pod adresem: https://towarzystwonieustraszonychsoczewek.blogspot.com/
W roku 2005 opublikował książkę “Canon EOS System”.
W latach 1998- 2009 odpowiedzialny w UKIE za tłumaczenia wszystkich dokumentów związanych z akcesją oraz członkostwem Polski w UE.
W latach 1996- 2011 redaktor i autor setek artykułów na temat sprzętu fotograficznego i fotografii dla czołowych miesięczników branżowych.
W latach 1987-1998 pracował jako nauczyciel angielskiego.
W latach 1994-1996 pracował jako freelancing copywriter dla Ogilvy & Mather.
Od 12 lat jest głównym ekspertem ds. tłumaczeń w Centrum Europejskim Natolin.
Od 25 lat pracuje jako zawodowy fotograf ślubny, reklamowy, reklamowy, eventowy, przemysłowy, korporacyjny oraz portrecista, zarówno w studio jak i w terenie.
Od 30 lat pracuje jako tłumacz polsko-angielski oraz angielsko-polski dla czołowych firm i organizacji.

Wpisów: 1575

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.