Firma Sony twierdzi, że zajmuje pierwsze miejsce na rynku pełnoklatkowych aparatów z wymiennymi obiektywami w USA i uruchamia kampanię “Bądź Alpha”

Firma Sony ogłosiła w komunikacie prasowym, że sprzedała w USA w ciągu ostatniego półrocza więcej pełnoklatkowych aparatów niż jakakolwiek inna marka – i to zarówno pod względem ilości sztuk jak i ich wartości. Ponadto firma zajmuje od sześciu lat pierwsze miejsce na światowym rynku bezlusterkowców. Z tej okazji Sony uruchamia w USA nową kampanię pod nazwą “Be Alpha” prowadzoną w dużych amerykańskich miastach oraz program “Alpha Female:, w ramach którego – między innymi – firma będzie oferować stypendia.

Jarosław Brzeziński
Jarosław Brzeziński

Jarosław Brzeziński, ur. 1962 r., fotograf, malarz i tłumacz z tytułem magistra filologii angielskiej.
Blog pod adresem: https://towarzystwonieustraszonychsoczewek.blogspot.com/
W roku 2005 opublikował książkę “Canon EOS System”.
W latach 1998- 2009 odpowiedzialny w UKIE za tłumaczenia wszystkich dokumentów związanych z akcesją oraz członkostwem Polski w UE.
W latach 1996- 2011 redaktor i autor setek artykułów na temat sprzętu fotograficznego i fotografii dla czołowych miesięczników branżowych.
W latach 1987-1998 pracował jako nauczyciel angielskiego.
W latach 1994-1996 pracował jako freelancing copywriter dla Ogilvy & Mather.
Od 12 lat jest głównym ekspertem ds. tłumaczeń w Centrum Europejskim Natolin.
Od 25 lat pracuje jako zawodowy fotograf ślubny, reklamowy, reklamowy, eventowy, przemysłowy, korporacyjny oraz portrecista, zarówno w studio jak i w terenie.
Od 30 lat pracuje jako tłumacz polsko-angielski oraz angielsko-polski dla czołowych firm i organizacji.

Artykuły: 2102

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *