2 komentarze

 1. strazsam
  19/01/2019 @ 12:36

  SUUUPPPEEER…!!! wspomnienie 🙂 „bestii”. Bardzo Tobie dziękuję za ten Wspaniały artykuł. Wzruszyłem się potężnie . W tamtych zapomnianych już dawno czasach byłem szczęśliwym posiadaczem tego modelu… Pierwszą informację o nim przeczytałem na początku lat 80tych, w jakiejś czeskiej publikacji fotograficznej…bo tylko z „demoludów” docierały do nas nowinki z zachodu – chodziłem wtedy do technikum fototechnicznego i to było prawdziwe nieosiągalne marzenie. I wyobraź sobie, że po paru latach może był to 1986-1988 rok ktoś ściągnął CANONA do Składnicy Harcerskiej…były dostępne Canon T-90 i T-70…cena zaporowa, ale nie aż tak, bo przeliczyli jakoś z dewiz na złotówki…jak nie mam pojęcia, bo w Niemczech body kosztował 1.000 DM – bruboooo. Było ich w sklepach po jednej/dwóch sztukach. I tak sprzedając swojego Canona AE-1 Program 🙂 i zaciągając jak ty dług…zostałem Najszczęśliwszym posiadaczem tego prawdziwego jak na Nasze i nie tylko czasy i miejsce – BYDLAKA.
  Był ze mną niezawodnie przez całe lata, aż do czasów cyfrowych, gdzie w 2005 roku zastąpiłem go SIGMą SD9 – ulegając jej matrycy….;)

  Pozdrawiam wszystkich kochających Analogi – nawet na półkach 😉

  Bardzo Ci Dziękuję za ten Artykuł i Wspomnienia

  Reply

  • InterFoto
   22/01/2019 @ 17:46

   Cieszymy się, że możemy rozbudzać tak ciekawe wspomnienia. Zapraszamy do śledzenia naszego bloga. Może jest coś o czym szczególnie chciałbyś poczytać? 😀

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pin It on Pinterest