Nikon Zf firmware update 2.01

Nikon Zf otrzymuje aktualizację oprogramowania układowego, co świadczy o tym, że Nikon nieustannie stara się ulepszać swoje produkty, bo poprzednia aktualizacja firmware’u Nikona Zf miała miejsce zaledwie nieco ponad miesiąc temu (wersja 2.00). Podobnie jak poprzednio jest to niewielka aktualizacja.

Nikon Zf: zmiany w wersji oprogramowania 2.01
Usunięto problem, który powodował, że aparat przestawał reagować na polecenia lub wyświetlał komunikaty o błędach podczas obsługiwania aparatu po wybraniu dowolnego z następujących ustawień Picture Control i późniejszym wybraniu ustawienia dla [Tryb wielokrotnej ekspozycji] innego niż [Wyłącz]:
- Ustawienia Cloud Picture Control pobrane z receptur Nikon Imaging Cloud lub
- Osobiste ustawienia Picture Control zapisane po regulacji z użyciem „Kolor elastyczny” w NX Studio, a potem zaimportowane do aparatu.